Tudni kell kontrollálni a meccseket!

Megint csak döntetlenre végzett a Bayern München. Sormintában illő problémákkal teletűzdelve.

Lehet, hogy egy kép erről: 6 ember, sportoló emberek és szabadtéri
A legfőbb problémám nekem, hogy nem látszik, hogy amit meg akarnánk spórolni a védekezésben, az többletként jelentkezne a támadásban.
A második félidőben számszerűen és látványában is sok helyzet adódott, ami alapján meg kellett volna nyerni a meccset. (Úgy látszik, a kézszabályt sosem fogom megérteni..)
De még a második félidőben sem (sőt, a hétközi 7-1-es győzelem során sem vagy a Fürth elleni 4-1 során sem) látszott az erő, amivel kézben lennének tartva az események. Pedig az elmúlt 10 év nagyobbik felében ez megkérdőjelezhetetlen erény volt a Bundesligában, de nagyon sokszor még a BL-végjátékában is.
A meccseket kontrollálni kell tudni. Ezt akarom látni, és tudomásul veszem, hogy ez néha nem vezet eredményre.